Mõrrakuur

Hea külastaja,

Hooajaväliselt (1.sept – 31 mai) on Vanatoa Turismitalu avatud ainult ettetellimise alusel. Broneeringu soovi edastades palume kindlasti ära märkida ka õhtusöögi soovi.

Neile, kes soovivad nautida privaatsust ja maalähedust, on just “mõrrakuur” igati sobiv ööbimispaik. Selles 2007. aastal renoveeritud rookatusega majas on kaks ruumikat tuba, mis sobivad suurepäraselt ka perepuhkuseks. Neid tube ei ole võimalik broneerida aastaringselt. Parim aeg aprilli lõpust kuni septembri lõpuni.

Tubadesse registreerimine alates kella 14.00, välja registreerimine hiljemalt kella 12.00ks.

Toas number 1 on lai (DBL) voodi ja kolm üheinimese voodit, soovi korral saab tuppa panna ka ühe lisavoodi. Toas number 2 on üks kaheinimese voodi (DBL), üks üheinimese voodi ja  beebivoodi, mis on teisaldatav. Kui majas on pere väikese lapsega ja nemad on eelnevalt broneerinud beebivoodi, siis seda alati selles toas ei pruugi olla. Vajadusel saab lisada kuni  kaks lisavoodit. Seega maksimaalselt 5 voodikohta.

Pesemisvõimalus ja wc-d asuvad kõrvalmajas (u 10m üle õue).

Majutuse hind Mõrrakuuris 25€/in/öö, R-P 29€ inimene/ öö kooshommikusöögiga
Üksinda toas 42€

Lapsed vanuses 0-3 ööbivad tasuta. Majas on kaks väikestele lastele mõeldud voodit. Üks võrevoodi ja üks reisivoodi. Voodid palume eelnevalt broneerida.
Lapsed 4-12 aastased ööbivad Vanatoa Turismitalus poole hinnaga.

Hind sisaldab hommikusööki, voodipesu, käterätikut, saunalina.

 

Kontakt tel: +372 55 587 494, e-mail: info@vanatoa.ee