Peamaja

Hea külastaja,

Hooajaväliselt (1.september – 31.mai)  toimub majutamine ja toitlustamine ettetellimise alusel. Broneeringu soovi palume edastada meili vahendusel info@vanatoa.ee (palume kindlasti ka ära märkida, kas soovite meiepoolset toitlustus).

Vanatoa Turismitalu peamajas on meie kõige uuemad toad, mis on ehitatud aastatel 2011-12. Nendes tubades on külaliste mugava puhkuse tagamiseks dušš, wc ning televiisor. Kokku on peamajas 24 voodikohta, ühte tuppa saame lisaks paigutada ka beebivoodi, mille palume eelnevalt broneerida.

Tubadesse registreerimine alates kella 14.00-st ja tubadest välja registreerimise viimane aeg kell 12.00, kui soovitakse toas viibmise aega pikendada, palume sellest teatada vastuvõttu ja iga lisa tunni hind 10EUR. Kui samal päeval on broneering samale toale, siis toas viibimise aega ei pikendata.

Esimesel korrusel on seitse hubast tuba, millest kuus on kahekohalised toad (nendest üks laia kaheinimese voodiga) ning üks kolmekohaline tuba. Viimases on üks lai kaheinimese voodi ja üks ühekohaline voodi. Teisel korrusel on neli mugavat tuba, neist kolm kahekohalist (nendest üka laia kaheinimese voodiga) ja üks kolme külalise majutamiseks, selles toas on kolm eraldi voodit.
Peamaja II korrusel asub puhkeruum, kus on väike mängunurk lastele, piljardilaud ja istumiseks mugavad tugitoolid. Palume väikseid lapsi järelvalveta mitte jätta kuna majas on kaks treppi.
Õues on lastele mängimiseks liivakast ja suur õueala, mida ümbritseb osaliselt kiviaed.

Majutuse hinnad 1. mai – 30 september:

Kahene tuba E-N(k.a) 80€/öö, R-P (k.a) 90€/öö koos hommikusöögiga.
Üksi majutudes toa hind  45€/öö koos hommikusöögiga.
Kolmene tuba E-N (k.a) 120€/öö, R-P (k.a) 135€/öö koos hommikusöögiga.

Lapsed vanuses 0-3 aastased ööbivad tasuta. Kui on soov kasutada laste voodit (majas üks võrevoodi ja üks reisivoodi) palume see eelnevalt broneerida.
Lapsed vanuses 4-12 aastased (k.a) ööbivad poole hinnaga.
13aastased ja vanemad E-N(k.a) 40€, R-P(k.a) 45€/öö koos hommikusöögiga
Hinnad sisaldavad hommikusööki, voodipesu, käterätikut, saunalina.

 

 

Kontakt tel: +372 55 587 494, e-mail: info@vanatoa.ee