Pulmad

Vanatoa Turismitalu on ilus koht väikesel Muhusaarel, kus pidada pulmi, firma üritusi, seminare, juubeleid ja muid pidustusi.
Vanatoa Turismitalus on lisaks avarale peosaalile ka majutuse võimalus, kaks sauna, ilus ja avar õueala. Majas on eraldi baariruum koos istumisvõimaluse ja televiisoriga, lisaks on teisel korrusel puhkeruum piljardilaua ja väikese mängunurgaga.
Saalis ja baaris on tasuta Wifi. Meie majutustingimused on kaasaegsed ja mugavad.

Pulmade pidamiseks on meil suur saal 120m2 ideaalne 60le inimesele, aga hästi mahuvad ka 80 inimest ja bänd. Saalis on lauad ja pingid. Noorpaarile on kõrge seljatoega toolid mida katavad valged muhu tikandiga toolikatted. Soovi korral saab noorpaari selja taha panna muhu tikandiga teki. Vanatoa Turismitalus köögis valmib maitsev eine. Oleme koostanud näidismenüü kolme erineva variandi ja hinnaklassiga, et oleks lihtsam otsustada, mida külalistele pakkuda. Menüü koostamisel oleme põhirõhu asetanud sellele, et külalised saaksid lauda istudes kõhud täis. Muude soovide korral saame asjad läbirääkida. Ilusa ilma korral toimub  šampuse laud ja tordilaud õues, muul ajal saalis või baari -ruumis. Loomulikult oleme alati valmis kuulama ära kliendi soovid ja tegema koostööd. Päring palume saata meiliaadressile info@vanatoa.ee. Kui on soov tulla kohapeale vaatama, palume eelnevalt aeg kokku leppida telefonil 5558 7494.

Lilleseadjad ja tordi võib noorpaar ise tellida.
Kõik asjad saab siiski paika läbi vastastikuse koostöö, meie omalt poolt teeme kõik selleks, et pulmapäev tuleks meeldejääv.

 

NB! Vanatoa Turismitalu ei korralda pidusid, kuhu soovitakse tulla oma alkoholiga. Majas on olemas baar ja suuremad kogused saab alati ette tellida.

Pulmapilte läbi aegade leiate meie Facebooki lehelt.

Kontakt tel: +372 55 587 494, e-mail: info@vanatoa.ee