Suvepäevad

Vanatoa Turismitalu on väga hea koht suveseminaride/suvepäevade pidamiseks. Meil on suur õueala, lisaks sellele on üle tee olemas ka eraldi kiviaiaga ääristatud ala, millel asub võrkpalliplats.  Samuti on võimalik telkida. Suurema seltskonna korral on mõned kohad saada ka külas sees kodumajutus taludes. Suvepäevadele võib kaasa võtta oma peokorraldajad ja bändi, võib loomulikult küsida kontakte ka meie käest. Üks populaarsemaid suvepäevade üritusi on retk Kõinastu laiule traktori kastis. Toidu- ja joogipoolise pakib kaasa Vanatoa Turismitalu eelneva tellimuse alusel.

NB! Vanatoa Turismitalu ei korralda pidusid, kuhu soovitakse tulla oma alkoholiga. Majas on olemas baar ja suuremad kogused saab alati ette tellida.

Soovi korral saab tellida ka massaaziteenust. Suurema seltskonna puhul soovitame valida lühema kestvusega massazi, nii saavad lõõgastusest osa kõik soovijad.

Reis Kõinastu laiule toimub traktori kastis, vajadusel saab järgi panna ka käru, nii mahub umbes 50 inimest.

Hinnakiri:
Kuni 25 inimest 40€ tund
Kui reisjaid on üle 25, kuid alla 50-ne lisandub iga reisija pealt 5€
50-ne reisija korral tunnihind 60€
75-e reisija korral tunnihind 90€

Vanatoa Turismitalus on kaks sauna. Suurem neist on soome saun. Sauna soojaks kütmine võtab aega umbes 2h. Asub eraldi majas, on olemas eesruum laua ja pinkidega, väiksema, kuni 20 inimese seltskonna jaoks. Leiliruumi mahub korraga umbes 8 inimest. Hind: esimesed 2 tundi 55€, iga järgnev tund 25€

Peamaja II korrusel on elektri/infrapuna saun. Mõeldud väiksemale seltskonnale. Korraga mahub 4-5 inimest. Hind 25 € tund, iga järgnev 15€.

 

 

Kontakt tel: +372 55 587 494, e-mail: info@vanatoa.ee